Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer A64

  • Виробник: TP-LINK
  • Модель: Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer A64
  • Наявність: Є в наявності

бездротовий, маршрутизатор, tp-link, archer, a64, wi-fi, роутери, (маршрутизатори)

Два діапазони Wi-Fi AC1200

Двухдіапазонний Archer A64 дозволяє підключити більше пристроїв: діапазон 2,4 ГГц забезпечить надійне підключення для роботи з поштою, перегляду веб-сторінок та інших простих завдань, тоді як діапазон 5 ГГц краще підійде для мультимедійних завдань, таких як відеострим або онлайн-ігри.

Новий рівень безпеки

WPA3 – це найновіший протокол, що підвищує безпеку персональних Wi-Fi мереж. Більш надійне шифрування Wi-Fi пароля та захист від брутфорс-атак забезпечать повноцінний захист домашнього Wi-Fi.

Wi-Fi покриття у всьому будинку

Завдяки чотирьом високопродуктивним зовнішнім антенам роутера Archer A64 сигнал Wi‑Fi буде у всьому будинку, а технологія Beamforming дозволить покращити якість сигналу для віддалених пристроїв за рахунок виявлення їх розташування концентрування сигналу в їх напрямі.

Взаємодіє одночасно з декількома пристроями

Wi-Fi зі швидкістю до 1200 Мбіт/с за стандартом 802.11ac разом з технологією MU‑MIMO забезпечить надійний швидкісний обмін даними відразу з кількома пристроями і дозволить забути про затримки.

У 10 разів швидше

Гігабітні порти Ethernet (1 порт WAN + 4 порти LAN) забезпечать швидкість до десяти разів вище швидкості стандарту Fast Ethernet, що гарантує швидке та надійне підключення для комп'ютерів, Smart TV та ігрових консолей.

Archer A64 – це відмінний вибір для першого знайомства з гігабітною швидкістю підключення за доступною ціною.

Режим точки доступу

Переведіть Archer A64 в режим точки доступу, щоб перетворити наявну дротову мережу на бездротову.

Просте налаштування у вас на долоні

Налаштуйте Archer A64 за лічені хвилини через зрозумілий веб-інтерфейс та зручна програма Tether, яка також дозволяє керувати налаштуваннями мережі з будь-якого пристрою, що працює на Android або iOS.